Nieuws

Sonic Chronicles DS nieuwtjes

BioWare gaat het lastig krijgen.

BioWare, momenteel bezig aan de RPG Sonic Chronicles: Dark Brotherhood voor de Nintendo DS, zou nog weleens voor een lastige taak kunnen staan. Het zou namelijk weleens kunnen zijn dat het verhaal zich afspeelt tussen Sonic the Hedgehog voor de SEGA Genesis en Sonic the Hedgehog voor de Xbox 360 en PlayStation 3. Op die manier zou BioWare wat losse touwtjes aan elkaar vast moeten knopen. Verder is het bevestigd dat de game dit jaar nog uit zal komen, al viel dat te verwachten.

Reacties op dit nieuws-item

Jammer dat het dit jaar nog uitkomt.
Dit spel gaat zwaar zuigen :r
Expect the worst, hope for the best :).
@Tailz2008: sorry hoor, maar daar moet ik eens goed mee lachen. Hoe kun jij nu al gaan weten dat dit zuigt? De Mario RPG's waren ook goed, dus waarom zou het met Sonic niet kunnen?
losse touwtjes in sonic, verhaal bestaat uit 2 zinnetjes ofzo
Ik zeg alleen dat het mij niet leuk lijkt.. ik had erbij moeten zeggen; 'Voor mij gaat dit spel zwaar zuigen'. Ik houd niet van RPG'S
Tailz is een ware anti-campagne tegen de game begonnen.
Ik ben erg benieuwd naar dit spel, kan best heel leuk worden!
@ Pink
Ik had het zelf niet in de gaten, maar ik denk dat je gelijk hebt ;) Omg, dit is de tweede sonic game die ik al haat :o (al haate ik de vorige pas nadat ik het had gespeeld)

Reageer op dit nieuws-item

Om te kunnen reageren moet je inloggen bij GameParty.

GPN Username:
Password: